O projektu

Cílem projektu je vytvořit z každého domu samostatný skvost a vybudovat tu komplexní projekt s autentickou atmosférou a citlivým zasazením do přírody a již existující zástavby. Celkově se bude jednat o 9 bytových jednotek o dispozici 4+kk rozmístěných ve třech rodinných domcích. Ke každému bytu budou vystavena dvě venkovní parkovací místa a na pozemku ideální třetina zahrady patřící k domu. Okolí je obklopeno venkovskou krajinou na okraji brdských lesů.

Všechny námi postavené byty budou poctivými zděnými stavbami z červené pálené cihly v prvotřídní kvalitě provedení. Energetickou šetrnost všech domů je naprostou samozřejmostí. Věnujeme velké úsilí vnitřním dispozicím bytů, aby byly chytře vymyšlené, pohodlné, praktické a nabídly příjemné moderní bydlení v krásné lokalitě plné zeleně, se snadnou dostupností služeb. Lokalita je ideálním spojením veškeré občanské vybavenosti, historických památek a přírody. V dojezdové vzdálenosti do Prahy.

Etapy projektu

1. Etapa
Stavba základové desky je důležitý stavební kámen celé stavby. Postaráme se o nejvyšší kvalitu základové desky. Samozřejmostí je izolace proti vodě a střednímu radonu, popřípadě opatření proti vysokému radonu.

2. Etapa
Hrubá stavba probíhá u každého nově stavěného domu poměrně rychle. Větší časový úsek zaberou dílčí instalace a nakonec dokončovací práce. Důležitá součást hrubé stavba je i ochrana před hlukem a úspora tepla a energií.

3. Etapa
Teprve fasádou dům dostává svou typickou tvář. Fasáda domu musí plnit dvě základní funkce a to ochranou a estetickou. Používáme pouze profesionály prověřené certifikované fasádní systémy. 

4. Etapa
Jedním z posledních kroků, který dotvoří celkovou atmosféru nového domu, je finální dokončení interiérů. Již jsou každý den jsou vidět velké pokroky. V rámci této fáze již upravujeme Váš byt dle Vašeho výběru ze standardů. 

5. Etapa
Poslední etapou projektu je samotné dokončení projektu a získání kolaudace. Po získání kolaudace bude Váš byt připraven k nastěhování.

Poptávkový formulář