Na Vyhlídce Jince

Bydlení v místě se skvělou občanskou vybaveností a zároveň v přírodě se stává skutečností. Poznejte nové bydlení v brdských lesích se vším, co potřebujete mít po ruce, a ještě něco navíc. Volba mezi uklidňující přírodou a benefity plynoucí ze života ve městě není jednoduchá. S námi ji dělat nemusíte, přírodu i město budete mít na dosah ruky. Projekt Na Vyhlídce Jince je tu, abyste v otázce bydlení již nemuseli dělat kompromis. Rodinné domy jsou koncipovány tak, aby ladily s okolní krajinou a zástavbou. Jsou však moderní s použitím kvalitních materiálů. Celý projekt vystihuje jednoduchá věta: „Krok od přírody, skok do města“.

Víme, že bydlení je jednou z největších životních investic. Bydlení, které posune kvalitu vašeho života na novou úroveň. Bydlete v dokonalém souladu s přírodou, Domov, to je místo, kam se chcete rádi vracet. Přesně proto dbáme u našich bytů na vysoký standard provedení. Projekt nabízí moderní bydlení v kontaktu s přírodou, v rodinné zástavbě, s dobrou dostupností, nádhernými výhledy a sdílenou zahradou pro klidnou a pohodovou atmosféru.

O projektu

Projekt Na Vyhlídce Jince je tvořen třemi rodinnými domky umístěnými přímo u okraje brdských lesů. Každý z domků obsahuje tři bytové jednotky o dispozici 4+kk o výměře 90 m2 a s terasou o velikosti 9,6 m2.

Rodinné domy jsou koncipovány tak, aby ladily s okolní krajinou a již stávající zástavbou skládající se z rodinných domů. Jsou však navrženy jako moderní bydlení s použitím kvalitních materiálů. Ke každému bytu patří dvě parkovací stání na pozemku a ideální třetina zahrady.

Domy budou stavěny v nadstandardní kvalitě, s důrazem na detail a s použitím kvalitních materiálů i systémových prvků.

Mezi standardní výbavu patří například podlahové teplovodní vytápění, velkoformátová dlažba, elektrokotel a okna s izolačními trojskly.

Více informací

Lokalita

Městys Jince představuje velmi klidné a příjemné místo obklopené brdskou přírodou. Samotný městys nabízí občanům základní potřeby včetně mateřské školky, základní školy, obchodů, pošty, restaurace a sportovišť včetně přírodního koupaliště.

Celý okolní region láká k pěším a cyklistickým výletům na překrásná místa po okolí, ať už se jedná o památky, kulturu či jen procházky po okolí v lesích, loukách, zeleni v srdci brdské přírody. Po procházce je možnost zakotvit na pivu v místním pivovaru. Jince jsou oázou klidu, která vám pomůže vypnout a odpočinout si od města. A nabízejí mnohé možnosti trávení volného času.  

Projekt Na Vyhlídce Jince spojuje kvalitu moderního bydlení s pocitem volnosti a nespočtem možností. Sami si vyberte, jak a kde strávíte svůj volný čas. Možnosti jsou neomezené.

Více informací

Standardy

Domy Na Vyhlídce Jince jsou již od počátků navrhovány s vysokými standardy současného kvalitního a moderního bydlení. Přizpůsobili jsme domy náročným požadavkům současnému stylu života. Dáváme si záležet především na pečlivém výběru kvalitních dodavatelů. Domy díky tomu budou vyhotoveny v nadstandardní kvalitě.

Dům bude postaven z červené pálené cihly POROTHERM a základem každého bytu je promyšlené dispoziční řešení. Ve standardní výbavě bytu naleznete také kvalitní plastová okna s trojskly, kvalitní vinylovou podlahu, koupelnové obklady hned v několika barevných provedeních, elegantní designové sanitární prvky a i přípravu pro klimatizaci.

Více informací

Financování

Koupi nemovitosti je možné financovat z vlastních zdrojů, a to v rámci šesti splátek, přesně definovaných dle postupu samotné výstavby nemovitosti, jež na sebe navazují jak časově, tak funkčně. Každá splátka kupní ceny je vždy vázána na dosažení konkrétně definovaného uzlového bodu stavby či realizaci standardního právního úkonu (uzavření smlouvy).

V případě, že koupi nemovitosti chcete financovat jinak, než z vlastních zdrojů kontaktujte nás. Sjednejte si s námi osobní setkání. Na tomto osobním setkání společně detailně probereme všechny možnosti financování pro koupi této nemovitosti. Vybereme společně to nejlepší řešení a přímo na míru pro Vás.

Bez stresu a zbytečného papírování, takže se budete moct soustředit na příjemnější věci.

Více informací

Dodavatel projektu

 

O společnosti avstav

Naše stavební společnost avstav funguje již přes 19 let.

Již od počátku fungování poskytujeme našim klientům špičkové služby v oblasti stavebních prací.

V současnosti se orientujeme převážně na výstavbu rodinných domů na klíč.

Disponujeme všemi profesemi, které jsou potřebné pro úspěšnou realizaci stavebních zakázek.

Všichni naši spolupracovníci mají vysoké odborné znalosti, dokážou rychle reagovat na potřeby klienta a komunikace v technických otázkách s nimi probíhá vždy na vysoké úrovni.

Na Vyhlídce Jince je projektem kontrastů, který dokáže skloubit všechny potřeby člověka. Díky své architektuře poskytuje svým obyvatelům nejen možnost soukromí s přírodou, ale zároveň umožňuje moderní život s blízkostí města.

Vyberte si svůj nový domov

Vybrat si můžete z devíti moderních bytových jednotek o dispozici 4+kk s terasou, což z nich dělá mimořádně výhodnou investiční příležitost. Promyšlená dispozice a praktické rozmístění bytu zajišťuje 100% využití prostoru. Ke každému bytu patří dvě parkovací stání na pozemku a ideální třetina zahrady.

Dostupnost v okolí

 • Autobusová zastávka

  600 m

 • Základní škola

  850 m

 • Zdravotní středisko

  900 m

 • Potraviny

  550 m

 • Koupaliště - Biotop

  400 m

 • Pivovar Malý Janek

  700 m

 • Železniční stanice

  1,6 km

 • Mateřská školka

  850 m

 • Moderní sportovní areál

  550 m

 • Lékárna

  2 km

V dojezdové vzdálenosti

 • Příbram

  20 minut

 • Beroun

  25 minut

 • Praha

  40 minut

 • Hořovice

  10 minut

 • Plzeň

  50 minut

Poptávkový formulář